Через російський обстріл у Біленьківській громаді мешканці залишилися без газу

19 Травня 2026, 10:54

19 травня у селі Лисогірка на Запоріжжі мешканці залишилися без газопостачання після чергової російської атаки.

Про це повідомили у запорізькій філії Газмережі.

На підприємстві зазначили, що внаслідок ворожого удару у Лисогірці було зруйновано шафовий газорегуляторний пункт. Також у населеному пункті Біленьківська громада пошкоджено газопроводи середнього та низького тиску.

Через руйнування частина мешканців громади залишилася без газу. Аварійна бригада оперативно ліквідувала витоки газу та розпочала роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.