В Одеській області 21-річний хлопець загинув під час поїздки на даху автомобіля

Поліцейські з’ясовують обставини дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася ввечері 27 червня в селі Шабо Білгород-Дністровського району, внаслідок якої загинув пасажир.
Про це повідомила пресслужба Національної поліції області.
Слідчі з’ясували, що за кермом автомобіля BMW перебувала 35-річна жінка, а в салоні їхали п’ятеро пасажирів. Під час руху двоє хлопців, які сиділи на задньому сидінні, вирішили вилізти через вікна на дах машини.
Під час цього маневру 21-річний юнак втратив рівновагу й впав на проїжджу частину. Отримані ним травми виявилися несумісними з життям, і молодий чоловік помер у машині швидкої медичної допомоги дорогою до лікарні.
Зазначається, що водій та решта пасажирів не постраждали, а жінка за кермом пройшла перевірку на стан сп’яніння, яка показала, що вона була тверезою.
Наразі співробітники поліції детально розслідують факт порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керувала транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого.