У Миколаєві витік каналізації затоплює двори та забруднює річку

У мікрорайоні Намив у Миколаєві на вулиці Лазурна уже кілька тижнів спостерігається значний витік нечистот. Місцеві мешканці подали скаргу до Контакт-центру Миколаївської міської ради.
Про це йдеться у дописі на сторінці у Facebook.
За словами мешканців, смердючий потік тече у великих обсягах під вікнами житлових будинків, продуктового магазину, кафе та тролейбусної зупинки. Через сильний запах люди не можуть відкрити вікна в літню спеку. Потоки каналізації затоплюють прибудинкові двори та впадають у річку.
У своєму зверненні мешканці закликають міську владу терміново втрутитися в ситуацію та усунути комунальну аварію.
Нагадаємо, що раніше видавництво KHVL писало про те, що миколаївці вже скаржилися керівництву міста на антисанітарію в підвалах багатоповерхівок, де через вогкість масово розплодилися блохи, від укусів яких страждали дорослі, діти та домашні тварини.