В Ізмаїлі невідомий підпалив п’ять автомобілів на поліцейській штрафстоянці

Сьогодні вночі, 28 червня, в Ізмаїлі Одеської області невідомий підпалив спеціальний майданчик для автомобілів місцевого районного відділу поліції.
Про це повідомляє агентство “Бессарабія INFORM”.
За інформацією місцевих пабліків, зловмисник перебував у розташованому поруч багатоквартирному будинку і звідти перекинув через паркан на автостоянку пляшку із запальною сумішшю.
Загоряння об’єкта на вулиці Михайлівській було зафіксовано близько 04:20 ранку. Рятувальники, які прибули на місце, оперативно локалізували та ліквідували пожежу, однак вогонь встиг пошкодити п’ять легкових автомобілів.
Камери зовнішнього відеоспостереження підтвердили версію про те, що причиною інциденту стало кидання ємності з горючою речовиною. Наразі готується підозра за статтею про умисне знищення або пошкодження чужого майна шляхом підпалу. Правопорушнику загрожує від 3 до 10 років позбавлення волі.
Правоохоронні органи проводять комплекс оперативно-розшукових заходів, щоб встановити особу та затримати особу, причетну до злочину.