На Миколаївщині керівницю лікарні підозрюють у розтраті 4,6 млн грн

На Миколаївщині головлікарку районної лікарні підозрюють у розтраті понад 4,6 млн грн бюджетних коштів під час реконструкції поліклініки.
Про це повідомляє поліція Миколаївської області.
За даними слідства, у 2019 році медичний заклад у Березнегуватому уклав договір із підрядною організацією на реконструкцію поліклініки. Після отримання авансу підрядник, як стверджують правоохоронці, не виконав передбачені договором роботи та не поставив необхідні будівельні матеріали.
Попри це, 51-річна керівниця лікарні, за версією слідства, підписала акти виконаних робіт і довідки про їхню вартість, знаючи, що зазначені в них відомості не відповідають дійсності. На підставі цих документів підрядній організації перерахували понад 4,6 млн грн бюджетних коштів.
Під час обшуків у підозрюваної вилучили комп’ютерну техніку, банківські картки, документи, чорнові записи та готівку в сумі 185,8 тис. грн.
Жінці повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата майна в особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). Санкція статей передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади.
За даними правоохоронців, обвинувальний акт щодо підрядника вже передано до суду. Він перебуває за межами України та оголошений у міжнародний розшук.