В Одесі 14-річного підлітка вдарило струмом на залізниці

26 Червня 2026, 11:53

В Одесі 14-річного підлітка вдарило струмом на залізниці.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Одеської області.

Інцидент стався 25 червня в Хаджибейському районі Одеси. Хлопця з опіками неподалік залізничних колій виявив чоловік, який проїжджав повз. Він доставив постраждалого до лікарні.

Правоохоронці встановили, що хлопець приїхав до Одеси з Великодолинської громади Одеського району та зазнав ураження електричним струмом під час перебування на залізничних коліях.

Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини події.