На Херсонщині загинули сапери NPA: Червоний Хрест звернувся із заявою

Червоний Хрест відреагував на загибель саперів на Херсонщині, закликавши до дотримання міжнародного гуманітарного права та захисту гуманітарних працівників.
Про це йдеться у заяві Українського Червоного Хреста, оприлюдненій у Facebook.
В організації наголосили, що гуманітарні працівники щодня ризикують життям, допомагаючи цивільному населенню та очищаючи українську землю від вибухонебезпечних предметів, тому вони не повинні ставати цілями атак.
За даними Херсонської ОВА, 24 червня в селі Новопетрівка Високопільської громади внаслідок російського обстрілу загинув 24-річний сапер NPA. Згодом у лікарні помер ще один працівник організації, якому було 25 років. Ще четверо співробітників отримали поранення.
Після трагедії Norwegian People’s Aid повідомила про тимчасове призупинення гуманітарного розмінування в Україні, пояснивши це необхідністю забезпечити безпеку персоналу та підтримати постраждалих співробітників.