Родинам полеглих воїнів у Первомайську передали державні нагороди

26 Червня 2026, 10:29

У Первомайську вручили державні нагороди родинам полеглих захисників і військовослужбовця, який зник безвісти, відзначивши їхню мужність та внесок у захист України.

Про це повідомляє Первомайська міська рада.

Церемонію нагородження провели міський голова Первомайська Олег Демченко та тимчасово виконувач обов’язків начальника Первомайського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Віктор Архипов.

 

Відзнаки отримали матері та близькі п’ятьох військовослужбовців.

Орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагородили Сергія Солтановського, Романа Салабая та Костянтина Щербаченка.

Відомчу відзнаку “Комбатантський Хрест” (посмертно) присвоїли Віталію Ткачуку.

Почесною відзнакою “Хрест Хоробрих” нагородили Вадима Шинкаренка, який вважається зниклим безвісти. Нагороди отримали рідні військовослужбовців.