Начальник Миколаївського ТЦК став мільйонером під час війни – декларація

Начальник Миколаївського ТЦК став власником мільйонних заощаджень за час повномасштабної війни.
Як повідомляють Українські Новини з посиланням на дані електронної декларації посадовця, накопичення очільника обласного ТЦК Віталія Куліша зросли більш ніж у чотири рази порівняно з довоєнним періодом.
Згідно з оприлюдненими відомостями, до початку повномасштабного вторгнення Віталій Куліш декларував близько 350 тис грн заощаджень. У декларації за минулий рік він уже вказав понад 1,5 млн грн накопичень, які зберігає у готівці.
Також за останні роки посадовець придбав мотоцикл Honda та отримав право користування автомобілем Mitsubishi Pajero Sport, власником якого є інша особа.
У декларації зазначено, що син начальника ТЦК, який є студентом, придбав автомобіль Volkswagen Passat 2017 року випуску. Вартість транспортного засобу вказана на рівні менш ніж трьох тисяч доларів.
Минулого року Віталій Куліш задекларував близько 670 тис грн заробітної плати. Водночас у документі зазначено, що його дружина не надала інформації про власні доходи, а син – про розмір отриманої стипендії.
Оприлюднення даних про майновий стан посадовця відбулося на тлі розслідування Державного бюро розслідувань щодо можливих фактів побиття та незаконного утримання мобілізованих у Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
Раніше Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини повідомляв про звільнення шістьох осіб, яких незаконно утримували в установі.