У Кушугумській громаді запровадили графіки подачі води через аварію

У Кушугумській громаді Запорізького району склалася складна ситуація, яка заважає комунальним службам усунути пошкодження на водогоні, через що в селищі Кушугум запровадили тимчасовий графік подачі води.
Про це повідомили в обласному водоканалі.
Аварійні бригади не змогли розпочати відновлювальні роботи на центральному водогоні 22 червня, через що сьогодні, 23 червня, мешканці центральної частини селища від вулиці Джерельної до вулиці Мостової отримуватимуть воду лише в певні години: з 05:00 до 10:00 та з 16:00 до 22:00.
В облводоканалі наголосили, що ремонт розпочнеться, щойно буде стабілізовано ситуація з безпекою. Життя співробітників є головним пріоритетом підприємства, тому будь-які роботи на об’єкті можливі лише за умови повної відсутності загроз.