Німеччина передала Херсонській області вісім автомобілів для комунальних служб

22 Червня 2026, 16:32

Херсонська область отримала першу партію автотранспорту від Федерального агентства технічної допомоги Німеччини.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив керівник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

За його даними, загалом міжнародні партнери погодили передачу регіону 12 машин, тому найближчим часом очікується прибуття ще чотирьох одиниць техніки.

Ці машини будуть розподілені між місцевими комунальними та рятувальними службами і допоможуть фахівцям виконувати повсякденні та екстрені завдання в умовах обстрілів з боку російських окупантів, які цілеспрямовано знищують автопарк області.

Прокудін наголосив, що така підтримка з боку німецьких союзників має важливе значення для прифронтової зони. Це не перший випадок надання техніки, що дозволяє систематично оновлювати та посилювати транспортну базу Херсонщини в умовах воєнного стану.