Понад 1300 жителів Запоріжжя залишилися без води через аварію

11 Червня 2026, 11:19

У четвер, 11 червня, у Шевченківському районі Запоріжжя сталося аварійне відключення водопостачання. Без води залишилися 1358 мешканців.

Про це повідомили у КП “Водоканал”.

Зазначається, що з 09:40 тривають аварійно-ремонтні роботи на водопроводі діаметром 200 мм. Через це без водопостачання залишилися 543 приватні будинки.

Відключення торкнулося жителів низки вулиць та провулків, зокрема Аджарської, Івана Богуна, Актюбінської, Молочної, Мохової, Володимирівської, Древлянської, Полянської, Подільської, Платона Майбороди, Рівненської, Квіткової, а також провулків Лютневого, Недільного, Кремено та селища Южне.

У комунальному підприємстві зазначили, що водопостачання буде відновлено після завершення ремонтних робіт.