Сили оборони відбили понад 15 російських штурмів на Запоріжжі

Російські війська продовжують штурмові дії на Запорізькому напрямку. Від початку доби 10 червня Сили оборони України відбили понад 15 атак окупантів.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у зведенні станом на 16:00.
Найбільшу активність російські війська проявили на Гуляйпільському напрямку. Там українські захисники зупинили 15 штурмів поблизу населених пунктів Прилуки, Залізничне та Чарівне, а також у напрямках Добропілля, Воздвижівки, Верхньої Терси, Гіркого та Новоселівки.
Крім того, на Оріхівському напрямку окупанти здійснили одну спробу наступу в напрямку Нової Токмачки, однак успіху не мали.
Загалом від початку доби на всій лінії фронту російські війська 73 рази атакували позиції українських підрозділів.