Запорізькі поліцейські евакуювали чотирьох мешканців із прифронтових населених пунктів

Співробітники поліції Запорізької області продовжують роботу з вивезення громадян із прифронтових населених пунктів. Цього разу вони допомогли евакуюватися ще чотирьом мешканцям Орехова та Камишевахи.
Про це повідомила пресслужба Національної поліції в Запорізькій області.
За їхніми даними, вчора, 9 червня, було проведено чергову евакуацію. Екіпажі поліції успішно вивезли чоловіка та двох жінок із селища Камишеваха Запорізького району. Також правоохоронці допомогли виїхати ще одному чоловікові з міста Оріхів Пологовського району, яке перебуває під постійними обстрілами.
Правоохоронці знову звернулися до громадян, які залишаються на прифронтових територіях, із закликом не ризикувати своїм життям, не відкладати виїзд і евакуюватися в безпечніші області України.