Ворог знову атакував енергетику Одещини: частина споживачів без світла

8 Червня 2026, 12:05

В Одеській області внаслідок чергової російської атаки зазнав пошкоджень один з енергетичних об’єктів. Через удар було пошкоджено обладнання, що призвело до перебоїв з електропостачанням та знеструмлення понад тисячі споживачів у регіоні.

Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Ворог продовжує атакувати енергетичну інфраструктуру Одещини. Внаслідок ворожої атаки на півдні регіону ушкоджено обладнання одного з енергетичних об’єктів. Зафіксовані перебої з електропостачанням для понад тисячі споживачів, – повідомив Кіпер.

У ДТЕК уточнили, що через пошкодження обладнання тимчасово без світла залишилися понад тисяча родин. На місці вже працюють аварійно-відновлювальні бригади, які проводять огляд пошкодженого обладнання, розбирають завали та оцінюють обсяги необхідних ремонтних робіт.

Енергетики зазначають, що відновлення електропостачання розпочалося одразу після отримання дозволу на проведення робіт. Водночас через характер пошкоджень ремонт може тривати певний час.