На Одещині перевірили якість харчування дітей у пришкільних таборах

7 Червня 2026, 18:28

З початку червня на базі навчальних закладів Одеської області розпочали роботу табори відпочинку з денним перебуванням дітей.

Про це заявили в ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.

Напередодні старту працівники відомства провели комісійні обстеження всіх закладів, де організовано харчування.

За результатами перевірок адміністраціям закладів були надані рекомендації щодо забезпечення медичного обслуговування, питного режиму, а також дотримання технології приготування страв і правил гігієни. Додатково для кожного табору фахівці служби узгодили перспективне меню.

Крім того, під час інспекції працівники порушили тему профілактичних заходів. З метою запобігання спалахам гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь співробітники Держпродспоживслужби провели бесіди з персоналом таборів та харчоблоків, під час яких надали рекомендації щодо організації безпечного літнього відпочинку дітей.