Влада Одеси вирішила оновити систему водовідведення після скарг мешканців
В Одесі після скарг мешканців Пересипського району щодо водовідведення міські керівники та представники комунальних служб провели виїзну перевірку на вулиці Хуторській та у провулку Шахтинському.
Про це повідомила прес-служба Одеської міськради.
Під час огляду фахівці встановили, що частина місцевих мешканців самовільно врізала труби побутової каналізації в дренажні канали, які призначені для прийому та відведення дощових опадів.
Також з’ясувалося, що діюча система зливової каналізації застаріла, не виконує свої функції в повному обсязі та потребує модернізації з новим будівництвом за сучасними вимогами.
Після зустрічі влада визначила подальший порядок дій. Перш за все вона запланувала зупинити несанкціонований скид побутових стоків, а КП “Міські дороги” доручила якомога швидше привести до ладу тимчасову систему дощового водовідведення.
У міськраді зазначили, що основним кроком для вирішення питання стане підготовка проектної документації на будівництво повноцінної системи водовідведення в мікрорайоні.