Влада Одеси вирішила оновити систему водовідведення після скарг мешканців

7 Червня 2026, 15:19

В Одесі після скарг мешканців Пересипського району щодо водовідведення міські керівники та представники комунальних служб провели виїзну перевірку на вулиці Хуторській та у провулку Шахтинському.

Про це повідомила прес-служба Одеської міськради.

Під час огляду фахівці встановили, що частина місцевих мешканців самовільно врізала труби побутової каналізації в дренажні канали, які призначені для прийому та відведення дощових опадів.

Також з’ясувалося, що діюча система зливової каналізації застаріла, не виконує свої функції в повному обсязі та потребує модернізації з новим будівництвом за сучасними вимогами.

Після зустрічі влада визначила подальший порядок дій. Перш за все вона запланувала зупинити несанкціонований скид побутових стоків, а КП “Міські дороги” доручила якомога швидше привести до ладу тимчасову систему дощового водовідведення.

У міськраді зазначили, що основним кроком для вирішення питання стане підготовка проектної документації на будівництво повноцінної системи водовідведення в мікрорайоні.