У Запоріжжі за підтримки ЮНІСЕФ розпочав роботу перший тренінговий центр для медпрацівників

6 Червня 2026, 15:26

У Запоріжжі розпочав роботу перший тренінговий та ресурсний центр, призначений для навчання лікарів та медичних сестер. Проєкт запущено в рамках міжнародної програми ЮНІСЕФ “Турбота з народження вдома”, орієнтованої на домашні візити медиків до дітей віком до 4 років.

Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Згідно із заявою, цей об’єкт увійшов до переліку 12 аналогічних майданчиків, які створюються на території України під егідою ЮНІСЕФ. На базі закладу практикуючі фахівці та студенти профільних вишів зможуть навчатися, а також відточувати практичні навички з догляду за немовлятами, раннього дитячого розвитку та психологічної підтримки молодих батьків.

Секретар міськради Регіна Харченко підкреслила, що проект покликаний забезпечити якісними медичними послугами місцевих дітей та сім’ї вимушених переселенців, які зараз проживають у місті.

За даними відомства, на кінець травня під кураторством програми в Запоріжжі вже перебували 345 дітей. За час роботи медичні працівники здійснили 832 домашні візити, за підсумками яких 60 дітей були направлені на вищий рівень надання профільної допомоги.