На Одещині місцеві мешканці двічі намагалися відбили чоловіка у працівників ТЦК

На Одещині за кілька днів у мережі повідомили одразу про два випадки, коли місцеві мешканці намагалися перешкодити діям працівників ТЦК під час мобілізаційних заходів.
Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.
Перший інцидент, за попередніми даними, стався в Одесі. На оприлюдненому відео видно спробу перехожих втрутитися у ситуацію та, ймовірно, відбити чоловіка у представників ТЦК. Деталі цього випадку наразі невідомі, офіційних коментарів від правоохоронців або територіального центру комплектування не надходило.
Згодом у мережі з’явилося повідомлення про схожий випадок уже в Одеській області. За даними місцевих каналів, мешканці одного з населених пунктів нібито відбили хлопця у співробітників ТЦК. Обставини інциденту також не уточнюються.
Варто зазначити, що раніше на півдні України вже повідомляли про почастішання випадків агресії громадян щодо працівників ТЦК. Такі епізоди, як правило, набувають розголосу після появи відео у соцмережах, однак без офіційної позиції сторін повну картину подій встановити неможливо.