Збитки рибному господарству склали 218 тис грн: у Миколаївській області затримали браконьєра

3 Червня 2026, 17:08

Сьогодні, 3 червня, інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля викрили місцевого жителя, який займався незаконним виловом на Лагерній косі узбережжя Чорного моря. Порушник використовував заборонені знаряддя лову — одну сітку та ятер.

Про це повідомили в патрулі на сторінці у Facebook.

Практично весь незаконний улов складався з молодої риби, розміри якої значно менші за допустимі норми вилову.

Зазначається, що чоловік встиг виловити 94 тарані, 70 креветок, 38 атерин, 13 сингілів, 9 глосів, 4 судака, 3 бичків та 2 пузанки. Загальна сума збитків, завданих екосистемі України через знищення водних біоресурсів, склала 218 433 гривні.

Згідно із заявою відомства, співробітники вилучили незаконний улов і браконьєрські снасті, а також склали щодо громадянина протокол за грубе порушення правил рибальства. Матеріали справи будуть передані до суду для притягнення чоловіка до відповідальності та стягнення штрафів.