У Миколаєві на водоканалі припинили незаконну зарядку приватних автомобілів
На території Варварівських очисних споруд, що входять до складу МКП “Миколаївводоканал”, під час внутрішньої перевірки було виявлено факти нецільового використання електроенергії.
Про це повідомили в адміністрації комунального підприємства.
Інспекція встановила, що на об’єкті було самовільно змонтовано та підключено зарядне обладнання, за допомогою якого співробітники заряджали приватні автомобілі.
Керівництво підприємства поклало відповідальність на начальників підрозділу, які не забезпечили належний контроль за витрачанням ресурсів та діями підлеглих. За підсумками розгляду винні співробітники отримали догани та були позбавлені преміальних виплат.
У МКП “Миколаївводоканал” нагадали, що будь-яке використання електроенергії, спецтехніки або іншого майна організації в особистих цілях суворо заборонено.