На Запорізькому напрямку бійці ЗСУ вивезли пошкоджену САУ M109L після ворожого обстрілу

На Запорізькому напрямку, в районі Малої Токмачки, після ворожого обстрілу було пошкоджено 155-мм самохідну артилерійську установку M109L, яка перебувала на озброєнні 118-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.
Про це повідомив український захисник у соцмережах.
За його інформацією, після чергового обстрілу російських військ гаубиця загорілася. Попри це, українські військові не залишили техніку на позиції та вивезли її з району бойових дій. Імовірно, САУ планують оглянути та за можливості відновити.
M109L – це модернізована італійська версія американської самохідної гаубиці M109. Раніше такі установки перебували на озброєнні армії Італії, після чого були зняті з експлуатації та передані Україні в межах військової допомоги.
Ця техніка використовується українськими артилеристами для ураження позицій російських військ, однак, як і будь-яке озброєння на лінії фронту, може зазнавати пошкоджень під час інтенсивних обстрілів та атак дронів.