Окупанти вранці атакували Запоріжжя: постраждали люди та багатоповерхівки

Вранці в п’ятницю, 29 травня, російські війська завдали чергового удару по Запоріжжю, в результаті якого осколкові поранення різного ступеня тяжкості отримали троє людей, а в Олександрівському районі міста було зафіксовано руйнування житлового фонду.
Про це повідомив керівник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
За його словами, медична допомога знадобилася 47-річній та 80-річній жінкам, які отримали осколкові поранення обличчя, ніг та грудної клітки.
Голова ОВА написав, що в зоні вибуху опинилися чотири багатоквартирні житлові будинки, а також нежитлові будівлі та комерційні приміщення. В одному з пошкоджених багатоповерхівок один під’їзд тимчасово відключили від газопостачання через руйнування зовнішніх комунікацій.
Федоров розповів, що на місці удару спалахнула пожежа, проте підрозділи ДСНС швидко прибули на місце, локалізували вогонь і повністю ліквідували загоряння.