На Одещині викрили переправлення чоловіків до Молдови

На Одещині правоохоронці викрили та задокументували спробу незаконного переправлення чоловіків через державний кордон України до Республіки Молдова.
Про це повідомили в Головне управління Національної поліції в Одеській області.
За даними слідства, 27-річний житель Арциза організував спробу нелегального перетину кордону для себе та ще чотирьох військовозобов’язаних чоловіків з Одеської та Київської областей. Група планувала перетнути кордон поза офіційними пунктами пропуску, використовуючи обхідні маршрути в Болградському районі.
Правоохоронці спільно з військовослужбовцями 25-й прикордонний загін Державної прикордонної служби України зупинили групу неподалік одного з прикордонних населених пунктів.
Організатора затримали в процесуальному порядку та повідомили про підозру за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України – сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон, вчинене щодо кількох осіб. Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі з додатковими обмеженнями.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 266 240 грн.
Щодо чоловіків, які намагалися незаконно залишити Україну, прикордонники склали адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП. Їм загрожує штраф або адміністративний арешт.
Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Болградської окружної прокуратури. Правоохоронці встановлюють усі обставини та можливих співучасників.