У Запоріжжі судитимуть групу псевдоподатківців: виманили у бізнесу 700 тис грн

У Запоріжжі судитимуть трьох місцевих мешканців, яких слідство вважає причетними до шахрайської схеми проти підприємців. Фігуранти видавали себе за працівників податкової служби та вимагали гроші у представників бізнесу.
Про це повідомили в Нацполіції.
За версією слідства, групу очолював 25-річний раніше судимий організатор. Разом із двома спільниками він зв’язувався з підприємцями з різних регіонів України, залякував їх вигаданими перевірками та переконував перераховувати кошти, щоб нібито уникнути проблем.
Правоохоронці встановили, що гроші надходили на банківські картки підставних осіб. За час дії схеми зловмисники обдурили 17 підприємців на 700 тис грн.
Досудове розслідування у справі про шахрайство вже завершено. На майно обвинувачених накладено арешт, щоб забезпечити відшкодування збитків потерпілим підприємцям.
Організатор групи перебуває під вартою, а двом іншим фігурантам обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.