Запорізькі поліцейські нагадали правила безпеки після падіння дитини з вікна

У Запоріжжі правоохоронці закликали батьків бути уважнішими до безпеки дітей біля відчинених вікон після нещасного випадку з трирічною дівчинкою, яка випала з четвертого поверху.
Про це повідомили у поліції Запорізької області.
За даними правоохоронців, інцидент стався минулого тижня в одному з районів міста. Попередньо встановлено, що дитина залізла на підвіконня біля відчиненого вікна та сперлася на москітну сітку, яка не витримала її ваги. Наразі дівчинка перебуває у лікарні.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження та проводять досудове розслідування.
Ювенальні поліцейські рекомендують батькам не залишати дітей самих у кімнатах із відчиненими вікнами, не ставити біля них меблі, використовувати режим провітрювання та встановлювати спеціальні блокатори й фіксатори на вікна.
Правоохоронці підкреслюють, що навіть кілька секунд без нагляду можуть призвести до трагічних наслідків.