У Запоріжжі нетверезий водій BMW влаштував перегони з поліцією

19 Травня 2026, 16:13

У Запоріжжі водій BMW X5 після ДТП на одному з блокпостів намагався втекти від поліції та влаштував небезпечні перегони містом.

Як повідомляють патрульні Запорізької області, інцидент стався після того, як чоловік наїхав на бетонну конструкцію на одному з блокпостів, чим пошкодив і свій автомобіль, і дорожню споруду.

Не зупинившись після зіткнення, порушник поспішив залишити місце події. Поліцейські почали переслідувати автомобіль, однак водій ігнорував їхні вимоги зупинитися.

У ході гонитви чоловік втратив контроль над автівкою та опинився у кюветі.

Під час перевірки патрульні виявили, що кермувальник мав очевидні ознаки алкогольного сп’яніння, проте той відмовився пройти офіційний медогляд.

Зрештою на нього склали адмінпротоколи, а транспортний засіб направили на арештмайданчик.