У Запоріжжі мати продавала 12-річного сина для жебракування – прокуратура

19 Травня 2026, 10:55

У Запоріжжі суд виніс вирок 59-річній жінці, яку визнали винною у торгівлі власною дитиною з метою експлуатації.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

За даними слідства, після втрати роботи жінка спочатку використовувала свого 12-річного сина для збору грошей під виглядом благодійності, а згодом передала хлопчика сторонньому чоловіку для жебракування. За це вона отримувала 600 грн на день.

Правоохоронці викрили злочин після звернення мешканця Запоріжжя, який повідомив про можливу експлуатацію дитини. Жінку затримали під час передачі хлопчика та отримання грошей.

Суд визнав її винною за статтею про торгівлю людьми щодо малолітньої дитини та призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Дитину вилучили та направили до центру соціально-психологічної реабілітації.