На окупованій Херсонщині дев’ять округів залишилися без світла

19 травня на тимчасово окупованій території Херсонської області дев’ять так званих муніципальних округів залишилися повністю без електропостачання через аварійні відключення.
Про це повідомив окупаційний губернатор регіону Володимир Сальдо.
Аварійні відключення торкнулися Генічеського, Новотроїцького, Чаплинського, Каланчацького, Іванівського, Нижньосірогозького, Горностаївського, Каховського та Новокаховського округів
За словами гауляйтера, причини масштабного знеструмлення наразі уточнюються.
Водночас проблеми з електропостачанням на лівобережжі Херсонщини тривають уже тривалий час.
Нагадаємо, раніше окупаційна влада заявляла про плани замінити зношені силові кабелі та забезпечити “стабільне електропостачання” у регіоні, однак перебої зі світлом продовжуються.