Миколаїв отримав понад 100 генераторів від міжнародних партнерів

З січня по 15 травня 2026 року Миколаїв отримав від міжнародних партнерів 101 дизельний генератор. Обладнання передали установам соціальної та культурної сфери, а також підприємствам критичної інфраструктури.
Про це повідомив менеджер з питань регіонального розвитку КУ “Агенція розвитку Миколаєва” Євген Гомонюк.
Він уточнив, що генератори для міста надали Німецьке федеральне агентство технічної допомоги та Ініціатива співпраці в Південно-Східній Європі.
Гомонюк також нагадав, що в попередні роки в Миколаєві вже працювали над посиленням енергобезпеки громади. Тоді місто отримувало генератори від USAID, а також від інших німецьких і французьких партнерів. У 2026 році підтримку Миколаєву надають дві нові великі організації.