Масований удар по Одещині спричинив масштабні відключення світла

Російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі Одеської області, внаслідок чого без електропостачання залишилися понад 15 тис абонентів.
Про це повідомляє Главком з посиланням на дані Одеської ОВА.
За попередніми даними, пошкодження зазнав енергетичний об’єкт у Білгород-Дністровському районі. Через атаку було знеструмлено 32 населені пункти регіону.
У результаті частина об’єктів критичної інфраструктури перейшла на резервні джерела живлення. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи одразу після стабілізації безпекової ситуації.
Станом на вечір фахівцям вдалося повернути електропостачання для близько 12 тис абонентів. Роботи з відновлення мереж тривають.
В ОВА зазначили, що останніми днями регіон зазнає масованих атак дронами та ракетами по об’єктах енергетичної інфраструктури.