Волошин: ворог збільшив кількість штурмів на Оріхівському напрямку

14 Травня 2026, 12:31

На Оріхівському напрямку ворожі війська знову посилили штурмову активність і намагаються просуватися в бік Запоріжжя.

Про це в ефірі телемарафону заявив представник Сил оборони півдня Владислав Волошин.

Він нагадав, що раніше на цій ділянці військові фіксували від трьох до п’яти штурмів, а за минулу добу їхня кількість зросла до восьми.

Волошин зазначив, що найбільша активізація російських підрозділів помічена в районі Степногірська, а також біля населених пунктів Щербаки та Малі Щербаки.

За оцінкою речника Сил оборони півдня, противник намагається прорватися на північ, щоб закріпитися на плацдармах ближче до Запоріжжя. Така тактика потрібна росіянам для вогневого контролю над українською логістикою та для можливості наносити удари по обласному центру.