У Запоріжжі чоловік викрав службові ноутбуки з приміщення адміністрації

12 Травня 2026, 15:11

У Запоріжжі чоловік викрав службові ноутбуки з приміщення адміністрації, після чого

Як повідомляє МТМ, правоохоронці встановили його особу за допомогою камер відеоспостереження та системи “Безпечне місто”.

За даними слідства, 7 травня до районного управління поліції звернулася очільниця селищної військової адміністрації із заявою про зникнення чотирьох службових ноутбуків.

Під час розслідування правоохоронці опрацювали записи камер спостереження та відстежили маршрут пересування підозрюваного. Ним виявився 52-річний житель Запоріжжя, який раніше вже притягувався до відповідальності за майнові злочини.

За інформацією поліції, у день крадіжки чоловік продав техніку за 9 тис грн. Під час обшуків у фігуранта та покупця вилучили ноутбуки й одяг, у якому підозрюваний перебував під час скоєння злочину.

Наразі суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.