На пошкодженій Оріхівській стелі знову встановили прапор України

11 Травня 2026, 14:40

Після російського обстрілу Оріхівської стели українські військові відновили один із головних символів цього місця – Державний прапор України.

Про це повідомляє Суспільне Запоріжжя з посиланням на 138-й окремий батальйон Сил територіальної оборони ЗСУ.

За інформацією підрозділу, прапор встановили бійці з позивними “Тім” та “Каспер”. Наразі на місці тривають роботи з часткового відновлення пошкодженої конструкції.

Оріхівська стела, яка розташована на межі колишнього Оріхівського району, з початку повномасштабної війни стала символічним місцем для українських захисників і своєрідними “воротами” в зону бойових дій. Тут військові зупинялися, залишали шеврони та прапори своїх підрозділів.

6 травня 2026 року через російську атаку стела зазнала значних ушкоджень. Однак попри руйнування вона залишається вагомим символом пам’яті, стійкості та незламного духу як українських воїнів, так і місцевих жителів.