На Одещині створили новий загін пожежників-добровольців

На Одещині створили новий загін пожежників-добровольців.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Одеській області.
До нового добровільного пожежно-рятувального підрозділу увійшли 28 добровольців, які допомагатимуть професійним рятувальникам реагувати на пожежі, наслідки російських атак та інші надзвичайні ситуації.
У ДСНС зазначили, що це вже другий підрозділ Асоціації добровільних пожежників України на Одещині. Добровольці працюють у регіоні вже шість років і беруть участь у ліквідації пожеж, порятунку людей і тварин, а також допомагають після обстрілів.
У межах співпраці з американським фондом добровольці отримали чотири сучасні пожежні автомобілі та спеціальне спорядження. Очікується, що новий підрозділ дозволить швидше реагувати на надзвичайні події в області.
Під час відкриття начальник одеських рятувальників Денис Платонов вручив добровольцям нагороди за мужність і внесок у безпеку жителів регіону.